ÖZGÖRKEY OTOMOTİV SATIŞ SONRASI.

Hizmetlerimiz

İzmir bölgesinde konumlandırılmış BMW Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Özgörkey Otomotiv olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Özgörkey Otomotiv Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Acil servis ve yol yardımı ihtiyaçlarınızda: BMW için 444 22 99’u arayabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

Lastik Hizmeti

Lastik Hizmeti

BMW Yetkili Servisi Özgörkey Otomotiv'in lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz. Aracınıza bakım ve aksesuar montajı yaptırmak istediğiniz her an vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde BMW’nizi arzu ettiğiniz yerden alınarak işlemleri tamamlanacak ve talep ettiğiniz yere ulaştırılacaktır.

Hızlı Servis (Pit Stop)

Hızlı Servis (Pit Stop)

Toplam işçilik süresi bir saati geçmeyen işlemleriniz için, aracınıza atölyemizin ayrı bir bölümünde hızlı servis hizmeti verilmektedir. Sadece belirli işlemleri kapsayan bu hizmetimiz için randevu almanız gerekmez ve böylece araç kabul ve teslimat gibi rutin servis süreçleriyle vakit kaybetmezsiniz.

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın